سامانه سنجش استعداد و توانمندی

وقتی یک فعال آموزشی با رفتار و روحیات مخاطبان خود آشنا باشد و راهکار تاثیرگذاری بر ایشان را بشناسد مسلماً از فیلترهای ارتباطی ایشان به راحتی عبور خواهد کرد و به راحتی دانش خود را به وی القاء کرده و ثمرات تعمیق این دانش را در وی خواهد دید.

گراف با اضافه کردن این خدمت و اتصال به سامانه سنجش استعداد و توانمندی که قابلیت شخص شدن برای مدرسان، دبیران و مشاوران مدارس را داراست، این امکان را ایجاد کرده است که فعالان آموزشی دایره مخاطبان خود را گسترش داده و در ضمن برای هر طیف از مخاطبان محصولات و خدمات مربوط به همان طیف را فراهم نماید.

برای کسب جایگاه، موقعیت و به دست آوردن برند شخصی لازم است که ابزارهای لازم فراهم باشد. مجهز بودم مدرس و مشاور به ابزار شناخت دانش آموزان و مراجعین بسیار حیاتی است . شما با در اختیار داشتن این سامانه می توانید بصورت آنلاین به اسم خودتان و لوگو و مشخصات خودتان تست های زیر را از دانش آموزان و مراجعان بگیرید.

امکان خرید آزمون به تعداد انبوه و یا تکی در این قسمت با قیمت های متفاوت پیش بینی شده و البته تعداد 5 عدد کد رایگان نیز جهت آموزش اولیه در اختیار کاربران قرار گرفته تا با روند برگزاری آزمون و همچنین گزارش های متنوع آن آشنا شوند. در ضمن برای کلیه آزمون های موجود در سامانه محتوای آموزشی ارزشمندی با عناوین زیر فراهم است:

⭕️شیوه نامه اجرائی و تاریخچه آزمون

⭕️اسلاید پاورپوینت ارائه آزمون

⭕️معرفی کتاب جهت مطالعه بیشتر

⭕️مقالات فارسی و انگلیسی

⭕️فیلم توضیحات جناب آقای نقی زاده

آزمون رغبت سنج
آزمون رغبت سنج جان هالند
رغبت و علایق شمار را به مشاغل و رشته ها مورد سنجش قرار داده و شخصیت شما را در 6 حیطه مورد ارزیابی قرار می دهد.
آزمون خودپنداره
آزمون خودپنداره کارل راجرز
در این آزمون تصور شما از خود و تصوری که دوست دارید از خود داشته باشید و آنچه که هستید و آنچه دوست دارید باشید، مورد سنجش قرار می گیرد.
سبک های یادگیری
سبک های یادگیری دیوید کلب
این آزمون شما را در چهار سبک یادگیریمورد سنجش قرار می دهد. با این آزمون به این سوال اساسی پاسخ دهید که چگونه بهتر یاد می گیرید؟
آزمون ریون کودکان
آزمون ریون کودکان جان ریون
میزان IQ یا بهره هوشی را مورد ارزیابی قرار داده و ویژه کودکان طراحی شده است. با این آزمون میزان بهره هوشی را در یک جامعه نرمال بسنجید.
آزمون هوش هیجانی
آزمون هوش هیجانی دانیل گلمن
میزان توانایی کنترل هیجانات و احساسات خود و دیگران ارزیابی می شود و می توانید به این سوالپاسخ دهید که چقدر بر خود تسلط دارید؟
آزمون سرسختی
آزمون سرسختی دوبراکوشابا
سخت کوشی یا سرسختی روانی یکی از شاخص های مهم در موفقیت است که به همراه استعداد و توانمندی خود به درجات بالای موفقیت نائل می گردند.
آزمون سطوح نیاز
آزمون سطوح نیاز آبراهام مازلو
به سنجش نیازهای شما در پنج سطح می پردازد. نوع سطح نیاز شما بیانگر نوع شخصیت شماست. با این آزمون سطح انگیزه هایتان را بسنجید.
آزمون عزت نفس
آزمون عزت نفس استنلی کوپراسمیت
این آزمون به سنجش میزان عزت نفس شما می پردازد. انسان های دارای عزت نفس متعادل، شاد و موفق هستند. چقدر خود را قبول دارید؟
آزمون ریون نوجوانان
آزمون ریون نوجوانان جان ریون
میزان IQ یا بهره هوشی را مورد ارزیابی قرار داده و ویژه نوچوانان طراحی شده است. با این آزمون میزان بهره هوشی را در یک جامعه نرمال بسنجید.
آزمون هوش های چندگانه
آزمون هوش های چندگانه هاوارد گاردنر
در این آزمون استعداد و توانمندی شما در هفت نوع هوش مورد ارزیابس قرار گرفته، به شما می گوید که از کدام هوش ها برخوردار و توانمندتر هستید.

اگر سوالی دارید، شماره موبایلتون وارد بکنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند ...

درآمدزایی از سامانه‌ی ادوایزمن:

کسب درآمد از برگزاری تست‌ها به 3 روش :
1 ) گرفتن تست از مراجعین:
⭕️ مستقیم در سایت تست بدهند و پرداخت کنند.
⭕️ کد ویژه بگیرند و در سایت تست بدهند.
⭕️ خرید کد انبوه بالای 500 تا به‌صرفه و اقتصادی
2 ) تفسیر تست‌های مراجعین
3 ) برگزاری کلاس برای دانش‌آموزان یا جلسات آموزشی خانواده و ارایه‌ی پاور، جزوه و …